- Početna
- RABALUX Adeline 3927 LED 28 W Visilica
RABALUX Adeline 3927 LED 28 W Visilica
Na stanju
19.999,00 RSD
Na rate bez kamate
1.667,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
400
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal |
| LED | Da |
| Boja | Siva |
| Karakteristike | Stil lampe: minimalističkaTemperatura boje izvora svetlosti: promenljivaSvetlosni tok izvora svetlosti: 1800 lmIP zaštita: IP20Boja abažura: belaMaterijal abažura: akrilVek trajanja izvora svetlosti: 20000 hPonderisana potrošnja energije: 28 kWh/1000 AhSpecifikacije osvetljenja: LED 28 WPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzTemperatura boje: 3000 - 6000 KDaljinski upravljačPodesiva temperatura boje (sa daljinskim upravljačem)Funkcija memorijeNoćna funkcijaKlasa zaštite: I |
| Dimenzije | 125.5 x 45 x 8 cm |
| Masa | 2.58 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 52 x 52 x 14 cmMasa pakovanja: 2.78 kg |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Adeline 3927 LED 28 W Visilica Visilice |
| Model | 3927 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |