- Početna
- RABALUX Adeline 3926 LED 28 W Plafonjera
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
RABALUX Adeline 3926 LED 28 W Plafonjera
Na stanju
MP Cena: 19.999,00 RSD15.989,00 RSDUšteda: 4.010,00 RSD
Na rate bez kamate
1.667,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
320
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Materijal | Metal |
| Boja | Siva |
| LED | Da |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Karakteristike | Stil lampe: minimalističkaTemperatura boje izvora svetlosti: promenljivaSvetlosni tok izvora svetlosti: 1800 lmIP zaštita: IP20Boja abažura: belaMaterijal abažura: akrilVek trajanja izvora svetlosti: 20000 hPonderisana potrošnja energije: 28 kWh/1000 AhSpecifikacije osvetljenja: LED 28 WPrimenjena voltaža: 230 V, 50 HzTemperatura boje: 3000 - 6000 KDaljinski upravljačPodesiva temperatura bojePodesiva osvetljenost (sa daljinskim upravljačem)Funkcija memorijeNoćna funkcijaKlasa zaštite: I |
| Dimenzije | Udaljenost od stropa: 12.5 cmHorizontalno: 45 cmDimenzije ugradnje: 35 cm |
| Masa | 3.08 kg |
| Pakovanje | Dimenzije pakovanja: 52 x 52 x 16 cmMasa pakovanja: 4.02 kg |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX Adeline 3926 LED 28 W Plafonjera Plafonjere |
| Model | 3926 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |