- Početna
- RABALUX 5040 April Spot
Šok cena
RABALUX 5040 April Spot
Na stanju
9.999,00 RSD3.699,00 RSDUšteda: 6.300,00 RSD
Na rate bez kamate
309,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
74
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Rabalux |
| Vrsta grla | GU10 |
| Broj grla | 3 |
| Materijal | Metal |
| Karakteristike | Stil lampe: Moderna IP zaštita: IP20 Specifikacije osvetljenja: GU10 4 x MAX 5 W Primenjena voltaža: 230 V, 50 Hz Klasa zaštite: I |
| Boja | Crvena |
| Dimenzije | Udaljenost od zida: 12 cmPrečnik: 51 cm |
| Masa | Neto masa: 1.18 kgMasa pakovanja: 1.36 kg |
| Pakovanje | 10 x 12.5 x 52 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | RABALUX 5040 April Spot Spotovi |
| Model | 5040 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |