- Početna
- D-LINK DGS-1024D Switch
5.0
D-LINK DGS-1024D Switch
Na stanju
20.999,00 RSD
Na rate bez kamate
1.750,00
RSD
/mesečnoBroj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
420
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Packet buffer | 512kB |
| Mrežni standardi: | IEEE 802.3 10BASE-T IEEE 802.3u 100BASE-TX IEEE 802.3ab 1000BASE-T IEEE 802.1p QoS IEEE 802.3x full-duplex IEEE 802.3az EEE |
| Brend | D-Link |
| Kućište | Metal |
| Switching Capacity | 32Gbps |
| MAC Address Table | 8K |
| Broj portova (RJ-45) | 24 RJ-45 portova |
| Brzina portova | 1 Gbps |
| Metod prenosa | Store-and-forward |
| Operativna temperatura | 0°C do 40°C |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Opis | Serija D-Link DGS-1024D sa 24 porta, neupravljani gigabitni prekidač nudi ekonomičan način za SOHO i mala i srednja preduzeća da iskoriste prednosti Gigabit eternet brzina uz smanjenje potrošnje energije i minimiziranje izlaza buke. |
| Masa | 1.30kg |
| Dimenzije | 280 x 180 x 44 mm |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | D-LINK DGS-1024D Switch Switch uređaji |
| Model | DGS-1024D/E |
| Uvoznik | KIM-TEC D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |