- Početna
- CUBE Nosač za monitor MOTM3201S 17" - 32"
5.0
CUBE Nosač za monitor MOTM3201S 17" - 32"
Na stanju
3.999,00 RSD2.999,00 RSDUšteda: 1.000,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
60
1
Mogućnost brze isporuke
Proizvod je već spreman u našem skladištu, što obezbeđuje najbržu i najsigurniju dostavu do željene adrese. Više informacija o brzoj isporuci možete pronaći na strani Isporuka.
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip nosača | Za monitore |
| Vrsta | Zglobni |
| Montaža | Stoni |
| Nosivost | 9 Kg |
| Dijagonala | Od 17" do 32" |
| VESA | Do 100 x 100 mm |
| VESA | Od 75 x 75 do 100 x 100 |
| Vertikalni nagib | 45° ~ -45° |
| Horizontalni nagib | 180° ~ -180° |
| Materijal | Čelik |
| Ostale karakteristike | Rotacija ekrana: 90° ~ -90° |
| Dimenzije | ŠxVxD: 28 x 39 x 45.4 cm |
| Boja | Crna |
| Brend | Cube |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CUBE Nosač za monitor MOTM3201S 17" - 32" Nosači i police |
| Model | MOTM3201S |
| Uvoznik | TENET ELECTRONICS DOO |
| Zemlja porekla | Kina |