- Početna
- CORSAIR Vengeance RGB RS 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz C16
CORSAIR Vengeance RGB RS 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz C16
Na stanju
MP Cena: 33.719,00 RSD28.999,00 RSDUšteda: 4.720,00 RSD
Na rate bez kamate
2.810,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
580
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip | DDR4 |
| RGB | Da |
| Kapacitet | 32GB kit |
| Maksimalna frekvencija | 3200MHz |
| Napon | 1.35V |
| Latencija | CL16 |
| Ostalo | Tested Latency: 16-20-20-38 |
| Boja | Crna |
| Brend | Corsair |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 2 godine + 8 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CORSAIR Vengeance RGB RS 32GB (2x16GB) DDR4 3200MHz C16 Memorije |
| Model | CMG32GX4M2E3200C16 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |