- Početna
- CASIO CT-S1000V Klavijatura
CASIO CT-S1000V Klavijatura
5.524,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Casio |
| Broj dirki | 61 |
| Maksimalna polifonija | 64 |
| Snaga zvučnika | 2 x 2.5 W |
| Napajanje | Baterije i adapter |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Opis | Svetli LCD ekran sa pozadinskim osvetljenjem sa lakim, intuitivnim interfejsom 800 AiX tonova i 243 ritma Snažan bass-reflex stereo sistem zvučnika sa surround efektom Audio sempler i 6-track MIDI rekorder Strep pinovi za sviranje bilo gde 1/4" linijski izlazi za povezivanje na miksete, PA sisteme i drugo USB-MIDI usklađen sa klasom povezuje se na besplatnu aplikaciju Casio Music Space za iOS/Android Uključuje WU-BT01 Bluetooth MIDI/audio adapter Opciono napajanje putem 6xAA baterija |
| Opis napajanja | AC Adapter: AD-A12150P (adapter uključen) |
| Dimenzije uređaja | 93x25.8x9.1 cm |
| Masa | 4.7 kg |
| Povezivanje | Slušalice/Izlaz: Stereo mini džek |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CASIO CT-S1000V Klavijatura Klavijature za početnike |
| Model | CT-S1000VC7 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |