- Početna
- CANDY Aspirator CMB655X
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
5.0
CANDY Aspirator CMB655X
Na stanju
MP Cena: 24.419,00 RSD19.529,00 RSDUšteda: 4.890,00 RSD
Na rate bez kamate
2.035,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
391
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Candy |
| Način ugradnje | Zidni |
| Pozicija otvora za odvod | Gore |
| Upravljanje | Elektronsko (Taster) |
| Broj motora | 1 |
| Broj brzina | 3 |
| Mogućnost recirkulacije | Ne |
| Maksimalni protok vazduha kod odvodnog rada | 620 m3/h |
| Prečnik odvodne cevi | 15 cm |
| Nivo buke | 67 dBA |
| Snaga | 1000 W |
| Ostale karakteristike | - LED osvetljenje. |
| Masa | 11.95 kg |
| Dimenzije (ŠxVxD) | V x D: 54.8 x 50 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | CANDY Aspirator CMB655X Aspiratori |
| Model | 36900720 |
| Uvoznik | CANDY HOOVER DOO |
| Zemlja porekla | Kina |