- Početna
- BIOSTAR GTX 1660 Ti 6GB GDDR6 192bit VN1666TF69 Grafička karta
Top artikal
BIOSTAR GTX 1660 Ti 6GB GDDR6 192bit VN1666TF69 Grafička karta
Na stanju
MP Cena: 31.399,00 RSD26.999,00 RSDUšteda: 4.400,00 RSD
Na rate bez kamate
2.617,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
540
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| GPU | Nvidia GeForce GTX 1660 Ti |
| Proizvođač čipa | Nvidia |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| Tip memorije | GDDR6 |
| Količina memorije | 6GB |
| Magistrala memorije | 192bit |
| Brzina memorije | 12 Gbps |
| Brzina GPU | 1500/1770 MHz |
| CUDA procesori | 1536 |
| Cooling | Aktivno |
| Konektori | 1 x DVI1 x Display Port 1.4a1 x HDMI |
| Mini HDMI | Ne |
| Konektor za napajanje | 8-pin x1 |
| Potrošnja | 120W |
| Preporučeno napajanje (minimum) | 450W |
| Dimenzije | 232 x 125 x 43 mm |
| Boja | Crna |
| Brend | Biostar |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | BIOSTAR GTX 1660 Ti 6GB GDDR6 192bit VN1666TF69 Grafička karta Grafičke karte |
| Model | VN1666TF69 |
| Uvoznik | USPON DOO |
| Zemlja porekla | Kina |