- Početna
- ASUS PRIME GeForce RTX 5080 16GB GDDR7
Top artikal
ASUS PRIME GeForce RTX 5080 16GB GDDR7
Na stanju
MP Cena: 232.559,00 RSD199.999,00 RSDUšteda: 32.560,00 RSD
Na rate bez kamate
19.380,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
4000
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| GPU | Nvidia GeForce RTX 5080 |
| Proizvođač čipa | Nvidia |
| Interfejs | PCI Express 5.0 |
| Tip memorije | GDDR7 |
| Količina memorije | 16GB |
| Magistrala memorije | 256bit |
| Brzina memorije | 30 Gbps |
| Brzina GPU | Engine Clock |
| CUDA procesori | 10752 |
| Cooling | Aktivno |
| Konektori | 1 x HDMI 2.1b |
| Mini HDMI | Ne |
| Konektor za napajanje | 16-pin x 1 |
| Potrošnja | 360W |
| Preporučeno napajanje (minimum) | 850W |
| Dimenzije | 304 x 126 x 50 mm |
| Boja | Crna |
| Brend | Asus |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ASUS PRIME GeForce RTX 5080 16GB GDDR7 Grafičke karte |
| Model | RTX5080-16G |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |