- Početna
- ARCTIC BioniX P120 A-RGB ACFAN00146A Ventilator
Šok cenaPoslednji komadi
ARCTIC BioniX P120 A-RGB ACFAN00146A Ventilator
Na stanju
2.499,00 RSD1.499,00 RSDUšteda: 1.000,00 RSD
Informacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
30
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Tip hlađenja | Vazdušno hlađenje |
| Broj obrtaja | 400—2300 rpm |
| Protok vazduha | 48 cfm | 81.55 m³/h |
| Pritisak vazduha | 2.1 mmH2O |
| Konektor | 7-pin |
| Dimenzije | 120 x 120 x 30mm |
| Masa | 209g |
| Brend | Arctic |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 2 godine + 4 godine dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ARCTIC BioniX P120 A-RGB ACFAN00146A Ventilator Ventilator za kućište |
| Model | ACFAN00146A |
| Uvoznik | TENET ELECTRONICS DOO |
| Zemlja porekla | Kina |
