- Početna
- APPLE MacBook Neo 13 A18 Pro/8/256GB Blush MHFH4ZE/A
APPLE MacBook Neo 13 A18 Pro/8/256GB Blush MHFH4ZE/A
7.417,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Napomena: Uz laptop ne dolazi adapter za punjenje, on se kupuje posebno. Preporučujemo ove adaptere: Apple USB-C adapteri.
Informacije o proizvodu
| Dijagonala ekrana | 13" |
| RAM (memorija) | 8 GB |
| SSD | 256 GB SSD |
| Operativni sistem | Apple MacOS |
| Boja | Roze |
| Veličina tastature | Tastatura bez numeričkog dela |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| Tip panela | IPS |
| Ekran | 13", Liquid Retina, IPS, LED backlight, 500 nits, sRGB, 1 bilion colors Rezolucija: 2408 x 1506 |
| Model procesora | Apple A18 Pro |
| Procesor | Apple A18 Pro Hexa Core Processor |
| Grafička kartica | Integrisana Apple A18 Pro sa deljenom sistemskom memorijom |
| Memorija | Objedinjena memorija od 8 GB |
| Opis SSD-a | 256 GB SSD |
| Raspoloživi konektori | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 1 x USB-C 2.0 1 x 3.5 mm kombo audio port |
| USB-C/Thunderbolt | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 podržava punjenje i DisplayPort mod 1 x USB-C 2.0 podržava punjenje |
| RJ-45 port | Ne |
| Mrežna kartica | Ne |
| Wireless standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Bluetooth 6.0 |
| Masa | 1.23 kg |
| Dimenzije | 29.7 x 20.6 x 1.27 cm |
| Čitač otiska prsta | Ne |
| Materijal izrade | Metal |
| Materijal izrade | Reciklirani aluminijum |
| Slovni raspored tastature | Internacionalna tastatura |
| Baterija | 36.5 Wh |
| Zvučnici | Dual stereo zvučnici Podrška za Spatial Audio sa Dolby Atmos na ugrađenim zvučnicima Dual-array mikrofon Voice Isolation i Wide Spectrum za jasniji glas u audio/video pozivima |
| Brend | Apple |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | APPLE MacBook Neo 13 A18 Pro/8/256GB Blush MHFH4ZE/A Laptop računari |
| Model | MHFH4ZE/A |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |