- Početna
- APACER SODIMM 16GB DDR4 3200MHz CL22 ES.16G21.GSH AS16GGB32CSYBGH
APACER SODIMM 16GB DDR4 3200MHz CL22 ES.16G21.GSH AS16GGB32CSYBGH
Na stanju
MP Cena: 20.929,00 RSD17.999,00 RSDUšteda: 2.930,00 RSD
Na rate bez kamate
1.745,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
360
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| RGB | Ne |
| Kapacitet | 16GB |
| Maksimalna frekvencija | 3200Mhz |
| Napon | 1.2V |
| Latencija | CL22 |
| Brend | Apacer |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | APACER SODIMM 16GB DDR4 3200MHz CL22 ES.16G21.GSH AS16GGB32CSYBGH Memorije |
| Model | ES.16G21.GSH |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |