- Početna
- ASUS V400 AiO (V470VA) Intel Core 7
ASUS V400 AiO (V470VA) Intel Core 7
12.598,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Slika je ilustrativnog karaktera.
Informacije o proizvodu
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| Model procesora | Intel Core 7 240H do 5.20 GHz |
| Opis procesor | Intel Core 7 240H Deca-core Processor |
| Grafička kartica | Intel |
| Grafička kartica (opis) | Intel Graphics |
| RAM (memorija) | 16GB |
| Opis memorije | 16GB DDR5 SO-DIMM |
| SSD | 1TB |
| Skladištenje podataka (opis) | 1TB M.2 NVMe PCIe 4.0 SSD |
| Opis ekrana | Dijagonala: 27" |
| Optički uredjaj | Nema |
| Konekcije | Portovi sa zadnje strane: |
| Mreža | Wi-Fi 6E(802.11ax) (Triple band) 2x2 + Bluetooth 5.4 Wireless Card |
| Zvuk | Ugrađen zvučnik |
| Operativni sistem | Windows 11 Home |
| Web kamera | Da |
| Web kamera (opis) | 5 MP sa IR funkcijom za podršku Windows Hello prijavi |
| Periferije | Bežična tastatura (sandstone white) |
| Dimenzije | 61.3 x 44.7 x 1.7 ~ 24.4 cm |
| Masa | 07.07 kg |
| Boja | Bela |
| Ostalo | Napajanje: Instalirane aplikacije: MyASUS funkcije: Ekološki sertifikati i usklađenost: Bezbednost: |
| Brend | Asus |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ASUS V400 AiO (V470VA) Intel Core 7 All-In-One računari |
| Model | 90PT03W9-M04UV0 |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |