- Početna
- AEG HRB32310CB Ugradna ploča
Ponuda ističe za
Uračunat popust 20%
5.0
AEG HRB32310CB Ugradna ploča
Na stanju
MP Cena: 28.489,00 RSD22.789,00 RSDUšteda: 5.700,00 RSD
Na rate bez kamate
2.375,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
456
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Aeg |
| Vrsta ploče za kuvanje | Staklokeramička |
| Vrsta | Nezavisna |
| Način upravljanja | Senzorsko upravljanje (Na dodir) |
| Boja | Crna |
| Ploče/zone za kuvanje | 2 polja za kuvanje:- Gore: 1200 W / 145 mm- Dole: 700-1700 W / 120-180 mm |
| Sigurnosni sistemi | Funkcija zaključavanjaZaštita za decuZvučna signalizacija sa opcijom isključivanjaBlokada dugmadi za upravljanje |
| Funkcije i karakteristike | 3 koraka rezidualne toploteTajmerMinutni podsetnikLaka instalacija zahvaljujući sklopnom snap-in sistemuDužina priključnog kabla: 1.1 mLED boja crvena |
| Dimenzije ploče (ŠxVxD) | 27 x 3.8 x 49 cm |
| Ugradne mere (ŠxVxD) | ŠxD: 29 x 52 cm |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | AEG HRB32310CB Ugradna ploča Ugradne ploče |
| Model | Precizan podatak o modelu je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Uvoznik | MISON D.O.O. |
| Zemlja porekla | Italija |