- Početna
- ACME USB C kabl, CB1041 1m (Crni)
Poslednji komadi
ACME USB C kabl, CB1041 1m (Crni)
Na stanju
499,00 RSD
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
10
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Brend | Acme |
| Verzija | USB 2.0 - do 480 Mbps |
| Konektor 1 | USB-A |
| Konektor 2 | USB-C |
| Dužina | 1m |
| Oblik kabla | Okrugli |
| Boja | Crna |
| Punjenje | Za brzo punjenje do 2A |
| Pol | m/m |
| Materijal | Izrađen od TPE materijala |
| Prava potrošača | Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ACME USB C kabl, CB1041 1m (Crni) USB kablovi |
| Model | A504428 |
| Uvoznik | REPRO-MARKET D.O.O. |
| Zemlja porekla | Kina |