- Početna
- ACER 27" IPS QG271P6BMIPX
ACER 27" IPS QG271P6BMIPX
Na stanju
MP Cena: 18.609,00 RSD15.999,00 RSDUšteda: 2.610,00 RSD
Na rate bez kamate
1.551,00
RSD
/mesečnoInformacije o popustu
Broj bodova koji ostvarujete kupovinom ovog proizvoda:
320
1
Mogućnost produžene garancije ili osiguranje određenih uređaja od štete i krađe
Za određene uređaje dostupna je opcija produžene garancije uz uplatu premije osiguranja. Detalje i spisak uređaja obuhvaćenih ovom uslugom pronaći ćete na strani Osiguranje uređaja.
Reklamacija na kupljeni uređaj
Informišite se o mogućnostima povrata i reklamacije kupljenog uređaja.
Informacije o proizvodu
| Dijagonala ekrana | 27" |
| Pozadinsko osvetljenje | LED |
| Tip panela | IPS |
| Zakrivljen ekran | Ne |
| Ultrawide | Ne |
| Rezolucija | 1920 x 1080 Full HD |
| Odnos stranica | 16 : 9 |
| Vreme odziva | 1ms |
| Osvežavanje | 144 Hz |
| Opis adaptivne sinhronizacije | AMD FreeSync |
| Osvetljenje | 250 cd/m2 |
| Ugao vidljivosti - Horizontalno | 178° |
| Ugao vidljivosti - Vertikalno | 178° |
| RJ-45 port | Ne |
| Display port mini | Ne |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| Audio ulaz | Ne |
| Audio izlaz | Ne |
| Zvučnici | Da |
| Zvučnici | 2 x 2W |
| Konektori | 1 x HDMI 1.4 1 x DisplayPort 1.2 1 x Audio out |
| Kamera | Ne |
| Pivot | Ne |
| Boja | Crna |
| Ostalo | VESA: 100 x 100 mm Tilt: -5° / 25° |
| Brend | Acer |
| Prava potrošača | Zakonska saobraznost 2 godine + 1 godina dodatne proizvođačke garancije uz garantnu izjavu proizvođača |
| Deklaracija | |
| Naziv i vrsta robe | ACER 27" IPS QG271P6BMIPX Gaming monitori |
| Model | QG271P6BMIPX |
| Uvoznik | Precizan podatak o uvozniku je dostupan na deklaraciji proizvoda |
| Zemlja porekla | Kina |