ACER Nitro 5 AN515-45 R5/8/512 H.QB9EX.00J
Kategorija proizvoda: Gaming laptopovi
Brend: Acer
EAN: 4711121255168
63.999,00 RSD

| Preorder | No |
| Warranty | |
| Brend | Acer |
| Dijagonala ekrana | 15.6" |
| Boja | Crna |
| RAM (memorija) | 8 GB |
| Ekran | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Operativni sistem | Ne |
| Dimenzije | |
| Grafička kartica | nVidia GeForce GTX 1650 sa 4GB DDR6 sopstvene memorije |
| Masa | |
| Model procesora | AMD Cezanne Ryzen 5 5600H do 4.2GHz |
| Tip panela | IPS |
| Veličina tastature | Tastatura sa numeričkim delom |
| Osvetljena tastatura | Da |
| Procesor | |
| SSD | 512 GB SSD |
| Ekran osetljiv na dodir | Ne |
| Memorija | |
| Opis SSD-a | |
| Čitač otiska prsta | Da |
| Raspoloživi konektori | |
| Zvučnici | Stereo zvučnici |
| Baterija | 55 Wh |
| Mrežna kartica | Gigabitni LAN 10/100/1000 Mbps |
| RJ-45 port | Da |
| Wireless standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Slovni raspored tastature | Internacionalna tastatura |